Hakkımızda

Değerli Meslektaşlarımız!

Sizlere sürekli gelişmeyi amaç edinmiş ve bir şirketler grubu şéklinde organize olmuş“NDI DENTAL GbmH” tarafından üretilmekte olan, Alman menşeli, titanyum implantı “NDI”yu sunuyoruz.

Alman üretimli ve vida şeklinde tasarlanmış “NDI” implantları demek; en yüksek kalite, aynı zamanda basitlik, ileri düzey güvenilirlik ve garantili sonuç demektir. “NDI DENTAL GmbH” dental hizmet sektöründe 20 yıllık geçmişe sahiptir.

NDI, sürekli olarak implant sistemini, araştırma ve geliştirmeye tabi tutmaktadır. Bu sistemi oluştururken tüm dünyadaki implant otoritelerinin kabul ettiği klasik prensiplerin yanı sıra, en son bilimsel araştırmaları, en önemli teknolojileri ve geniş klinik deneyimleri de rehber almıştır.

“NDI” implantlarının avantajları ise:

Yüksek düzeyde biyouyumluluk,güçlü mekanik dayanıklılık ve en önemlisi temiz yüzeydir. İmplantlar Almanya’da, en ileri teknolojiye sahip İsviçre ve Alman üretimli makinalar kullanılarak üretilmektedir. İmplantın üretiminde “teknik olarak” temiz Grade-4 (ASTM F67-00) titanyum kullanılmıştır.

İmplantların yüzeyleri, özel teknolojiler kullanılarak işlenmekte ve kontminantlardan temizlenmektedir. İmplant dizaynı ve vida geometirisi, en zorlu klinik vakalarda bile(düşük kemik yoğunluğu olan bölgelerde) hızlı bir implant iyileşmesine olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda kemik dokusunun sıkışma oranını da düşürmektedir. Mikro ve makro rahatlatma kombinasyonlarının birlikte kullanılması, özellikle kontak bölgelerde osteosentez ve kemik rejenasyonunu sağlayan hücrelerin oluşumunu arttırmaktadır.

“Optimum”, “Prime” ve “Short” implantlarda tek tip platform kullanılmaktadır. Bu implatın sistemi tek ve iki aşamalı implant uygulama prosedürlerine imkan tanımaktadır.

Tüm ürünler başarısı kanıtlanmış gama radyasyonu ile dezenfekte ve steril edilmektedir. Bir implant, paketinde kapama vidasıyla birlikte gönderilmektedir.

İmplantlar ile abutmentler, altıgen-koniksel(hexagon-conical) bağlatıya sahiptir ve bu da 10 yıldan fazla süreli klinik kullanımı başarısını sağlamaktadır. Abutmentların şekilleri ve formları sayesinde implant-dişeti bağlantısı daha güvenilir hale gelmekte ve implantın etrafında olası kemik rezorbsiyonunu da engellemektedir.

Bu gibi özellikler, ortognatik bölgede yüksek estetik başarımlar kazanmamıza olanak sağlamaktadır. Sunulan bağlantının olması ise implantı kullanmaya başlayan kişilerin ister profesyonel, ister bireysel olsun hijyenlerini kolayca sağlamalarına olanak tanımıştır. İç altıngen yapı, düz, açılı,işlenmiş üstyapıları, küresel(ball ataşman), hareketli ve sabit bağlantılar sayesinde rotasyon hareketi oluşmasına izin vermez.

Aynı zamanda “fiyat-kalite” oranının, optimum olması da burada belirtilmelidir.

İmplant sistemi kompleksindeki tüm ürünler son teknoloji üretim bandından geçmekte ve en yüksek gereksinimleri bile rahatça karşılamaktadır. İmplant sistemi , günümüz implant diş hekimliğinin tüm önemli gereksinimlerini karşılamaktadır. Tüm sistemin sadeliği ve güvenirliliği çalışma zamanını ve maliyeti düşürmektedir. Dahası sistemi geliştirmek için çalışmalar sürekli devam etmektedir.

Umarız Alman Dental İmplantları Sistemi “NDI” size kullanışlı gelir ve profesyonel hayatınıza katkı sağlar.

Fabrikamız:

Hemen Ara